Vyhledávání: prodej - strana 299
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 20461 inzerátů
Prodám elektronkové rádio
Dohodou
zn. Tesla Romance + náhradní elektronky. Nabídněte. Praha, Beroun, Kutná Hora, tel: 734 573 876
r. 1907, 1909, psané, prošlé poštou, bez známek, rodinná korespondence, poškozeny rožky, fotky zkresleny osvětlením, velmi zachovalé, cena za 1 ks, poštovné není v ceně
Prodám dobrodružné knihy
Dohodou
Ernest Thompson Seton - Dva divoši,
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Prodám skripta a učebnice
Dohodou
ČVUT-f strojní pro 1.-5. ročník. Obecné předměty i odborné pro obor automatizace, viz foto i mnoho dalších. Praha, Beroun, Kutná Hora, tel.: 734 573 876
Prodám dvě tesařské sekery
990 Kč
Dvě tesařské sekery, kratší má délkur 38 cm, délka ostří 10 cm, druhá měří 44 cm, délka ostří 9 cm
Prodám čistokrevného pomeraniana
6 000 Kč
Nabizím Štěňata pomeranského bez PP nazození 03.02, 2026.Malí ježíšci jsou 2 chlapečci a 3 holčičky.Oba rodiče k vidění.Štěnata jsou pravidelně odčervené a očkované k odběru ihned. Jsou již naučené na granule i maso.Odchovaní jsou v rodině s dětmi. Startovací balíček dostanou sebou. Kontaktovat by měli pouze vážní lidé.
Prodám kartičkové kalendáříky
Dohodou
Různé kartičkové kalendáříky - města ČR a Slovensko, banky apod. Od roku 1996 do současnosti v počtu 60 ks. Cena za komplet je 120 Kč včetně doporučeného poštovného. V případě zájmu pište na e-mail: nbkvb@seznam.cz
Prodám Kia Sorento Facelift 2.5CRDI 125kw, r.v.2008( 28.11.2007), najeto poctivích 299600km, servisní kniha, pravidelně servisované, zakoupeno nové v ČR, výbava: kůže, dvouzonová aut. klimatizace, vyhřívané čelní okno, vyhřívané sedadla, palubní počítač, centrál na DO čxel.okna,redukce 4x4, uzávěrka, tažné zař., černá met., cena 89000kč + DPH, možný odpočet dph ,možná dohoda
Prodám nová dívčí trika s potiskem. 100% bavlna. Máme všechny velikosti. Pokud by o motiv měl zájem i dospělák, je možné zaslat náhled na typ textilu. Vše po mailu. Originální vlastní motiv, nejedná se o velkovýrobu.
Cena 349 Kč/ks. +poštovné 150
Volat mužete nonstop na tel.: 721 037 125
Cena 349 Kč/ks. +poštovné 150
Volat mužete nonstop na tel.: 721 037 125
Prodám páčku tempomatu bez limitu na vozidla Peugeot a Citroen Páčka je plně funkční se zárukou 3 měsíců. Komunikace telefonicky či po emailu. Hodící se na vozidla Peugeot 206, 207, , 307, 406, Partner, Expert, ... Citroen Berlingo, C2, C3, Xsara, Xsara Picasso, C5, Evasion, Jumpy, ... Dále Lancia Phedra. Páčku je možné zaslat po celé ČR a SR. Cena páčky je 350,-
TV studio prodá 2 ks profesionálních kamer s objektivy:
SONY PMW 350 + základní a širokoúhlý objektiv FUJINON 49.000 Kč
SONY PMW 400 + základní a širokoúhlý objektiv FUJINON 57.000 Kč
Obě kamery jsou ve velice dobrém stavu, průběžně servisované a plně funkční.
Možno k vidění a odzkoušení ve studiu v Praze email :vfuldy@ages.cz
SONY PMW 350 + základní a širokoúhlý objektiv FUJINON 49.000 Kč
SONY PMW 400 + základní a širokoúhlý objektiv FUJINON 57.000 Kč
Obě kamery jsou ve velice dobrém stavu, průběžně servisované a plně funkční.
Možno k vidění a odzkoušení ve studiu v Praze email :vfuldy@ages.cz
Prodám všechny dobré díly z automobilu VW PASSAT - sedan
- motor, převodovka, dveře, kapota, nárazník, blatníky, kola, přední a zadní světla, sedačky, budíky......
- zdvihový objem 1968
- max. výkon je 103kW,
- rok prví registrace 2005,
- palivo je nafta,
- motor typ: BMP,
- barva: stříbrná metal.....
Volejte v pracovní dny, určitě se domluvíme.. ...
- motor, převodovka, dveře, kapota, nárazník, blatníky, kola, přední a zadní světla, sedačky, budíky......
- zdvihový objem 1968
- max. výkon je 103kW,
- rok prví registrace 2005,
- palivo je nafta,
- motor typ: BMP,
- barva: stříbrná metal.....
Volejte v pracovní dny, určitě se domluvíme.. ...
Prodám všechny dobré díly z automobilu ŠKODA Octavia - dveře, kapota, kola, nárazník, blatníky, zrcátka, přední a zadní světla, sedačky, budíky...
- zdvihový objem 1896
- max. výkon je 81kW,
- rok prví registrace 2000,
- palivo je nafta,
- motor typ: AHF
- barva: stříbrná.....
Volejte/pište v pracovní dny do 16:00, určitě se domluvíme ...
- zdvihový objem 1896
- max. výkon je 81kW,
- rok prví registrace 2000,
- palivo je nafta,
- motor typ: AHF
- barva: stříbrná.....
Volejte/pište v pracovní dny do 16:00, určitě se domluvíme ...
Prodám Vysavač VORWERK KOBOLD 135 s elektronickou klepaci hlavicí EB 351
Vysavač vás dokonale zbaví nečistot s vašich koberců a chlupů od vašich domácích mazlíčků
Vysavač je použitý, plně funkční, viz. foto, vše předvedu na místě.
CENA JE 3700 Kč.
tel. 722 166 267
Vysavač vás dokonale zbaví nečistot s vašich koberců a chlupů od vašich domácích mazlíčků
Vysavač je použitý, plně funkční, viz. foto, vše předvedu na místě.
CENA JE 3700 Kč.
tel. 722 166 267
Prodám vyklápěcí dvoukolu za traktor TK. Originál výroba se štítkem. Nové pneu. Vyklápí hydraulicky i ručně.
Prodám pěknou značkovou širočinu, původní topůrko, délka 61 cm, délka ostří 21 cm
Prodám kozačky PRADA vel. 37a1/2, 2x nošené, podrážka neochozená, boty nepoškozené, vypadají jako nové. Nemám originální krabici. Nemají zip, jen se natahují - uvnitř po stranách úchytky pro pohodlnější natažené kozaček. Ručím za kvalitu! Rozměry: celková výška - 47cm, výška podpatku - 9cm, šířka podpatku 3,5cm, obvod kozačky nahoře - 34cm, nejužší místo - 27cm, délka vnitřní stélky - 23cm. Poštovné 150Kč (Cenný balík).
Z důvodu nevyužití prodám úplně nové, nepoužité i použité stojany na noviny. Množstevní sleva.
Nové nerozbalené 9ks, modrá barva - cena 3000,-/ks (při odběru všech 9 kusů cena 2500/ks
Použité modré 4ks, použité oranžové 4ks. Cena 1700,-/ks (při odběru všech 8 kusů 900,-/ks)
Pouze osobní odběr, Olomouc
Nové nerozbalené 9ks, modrá barva - cena 3000,-/ks (při odběru všech 9 kusů cena 2500/ks
Použité modré 4ks, použité oranžové 4ks. Cena 1700,-/ks (při odběru všech 8 kusů 900,-/ks)
Pouze osobní odběr, Olomouc
Prodám všechny dobré díly z Peugeot P207
- dveře, kapota, kola, nárazník, blatníky, přední a zadní světla, zrcátka, sedačky, budíky...
- zdvihový objem 1360
- max. výkon je 54kW,
- rok výroby 2008,
- palivo benzín+LPG,
- motor typ: KFV,
- barva: bílá ....
Volejte v pracovní dny do 16:00, určitě se domluvíme....
- dveře, kapota, kola, nárazník, blatníky, přední a zadní světla, zrcátka, sedačky, budíky...
- zdvihový objem 1360
- max. výkon je 54kW,
- rok výroby 2008,
- palivo benzín+LPG,
- motor typ: KFV,
- barva: bílá ....
Volejte v pracovní dny do 16:00, určitě se domluvíme....
X