05.08.2020 23:58   |  Nabídka / Prodám   |  Populární druhy sběratelství   |   Svaté obrázky
Cena: 149 Kč
Popis:

Doba dodání cca 10-20 prac. dní, zboží objednávám z USA (po zaplacení předmětu zboží teprve objednám).


Být ve všech okamžicích andělem strážným pro každého, koho máte rádi, asi nestihnete. Pořiďte jim proto záskok, který jim bude vždy připomínat, že na ně myslíte a jsou pro vás důležití.

Nechte se okouzlit ručně broušenými anděly. Osobní ochranný anděl z polodrahokamu zaručeně potěší, ať už jej zabalíte pod stromeček nebo věnujete jen tak.

- ručně broušený z polodrahokamu dle výběru
- velikost je: 40x30x13mm
- každý kus je originál, dostanete pečlivě vybraný kousek
- dodává se v dárkové krabičce
- mohu dodat i ostatní andílky na fotce
Podle toho, kde anděla chcete nosit či mít, vyberete velikost. Menší, 3 cm vysoký andílek se hodí do kabelky jako anděl strážný nejen na cestách. Větší, 5 cm vysoký anděl potěší na pracovním stole či doma.

Strážný anděl nejen chrání, ale vyzařuje i pozitivní sílu a energii polodrahokamů z nitra naší Země.

Který polodrahokam vybrat?
Křišťál (Brazílie) - kámen kamenů, čirá odrůda křemene průzračná jako voda. Nabíjí nás životadárnou energií a čistí organismus. Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. Snímá a čistí elektrosmog a negativní záření. Otevírá třetí oko. Je to obrovský zářič pozivní, čistící energie. Uvádí naše těla i mysl do souladu s celkem a má univerzální vlastnosti působit na všechna centra našeho těla.Růženín (Brazílie) - kámen lásky, ceněn již od dob antiky. Svými jemně růžovými odstíny budí v lidech něhu a lásku. Pomáhá nesmělým se projevit. Učí nás vidět vše krásné kolem nás, probouzí fantazii. Poskytuje ochranu bezbranným (staří lidé, děti). Dnes je jeho význam rozšířen o jeho schopnost neutralizovat škodlivé vlivy v životním prostředí (záření, jedy, zplodiny v ovzduší). Doporučuje se umístit kus růženínu u televize nebo monitoru počítače, protože absorbuje škodlivé vyzařování těchto přístrojů.Fluorit (Čína) je považován za kámen geniality, podporuje učení a paměť. Pomáhá nám najít ztracenou rovnováhu a uchovat jasný rozum.

Opalit je syntetický měsíční kámen vhodný pro všechny ženy. Pomáhá ke zlepšení nálady, při stresu, zlepšuje sexuální apetit, ženský element, plodnost.Sodalit (Brazílie) – využíváme-li síly tohoto kamene, můžeme lépe uskutečňovat cíle v každodenním životě. Pomáhá také těm, kdo rádi staví vzdušné zámky a zapomínají, že se v nich nedá žít. Odstraňuje strach z nemocí, dodává odvahu. Třením kamene v rukou je možné posilovat i imunitní systém.Tyrkenit (Zimbabwe) - silně detoxikační a uklidňující kámen, uvolňuje napětí a stres. Podporuje pozitivní přístup k sobě, trpělivost a oddanost a schopnost naslouchat. Pomáhá při odstraňování zlozvyků jako kouření, nadměrné pití, přejídání.

Tygří oko (JAR) - vzácný polodrahokam s omezeným výskytem. Má výrazný vliv na psychiku a zdraví. Posiluje vůli a koncentraci. Snižuje pocity beznaděje a zahání černé myšlenky, zlepšuje vidění, tiší nervy. Dodává odvahu, podporuje rozhodnost a koncentraci.

Všichni si přejeme zdraví, štěstí a ochranu pro sebe a ty, které máme nejraději. Lepší dárek pro zdraví a štěstí vašich blízkých nenajdete!

Poštovné - 50,-.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Faja88

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
10734161
Počet zhlédnutí:
77 010x
Zhlédnutí detailu:
1 905x